Benieuwd met wie jij contact hebt?

Benieuwd met wie jij contact hebt?

Wie zijn wij?

Heibel schoppen in de internetbranche, dat is waar wij voor staan. Door ons complete website pakket zijn wij bezig met een verbeterde online wereld.

De kosten hiervoor hoeven helemaal niet hoog te zijn en het opzetten van een website of andere online producten hoeft helemaal niet lang te duren. Door een passende template voor jouw MKB bedrijf kunnen we de kosten laag houden en snel en eenvoudig een nieuwe website online zetten. Bekijk hieronder ons team.

Martijn Kraft

Sales- / Projectmanager

Tel: 06 136 253 25
E-mail: martijn@heibel.nl

Jessica van der Velde

Stagiair

Tel: 06 510 516 17
E-mail: Jessica@heibel.nl

Henk Everts 

Meewerkend voorman

Tel: 06 234 445 84
E-mail: Henk@heibel.nl

Magda van der Molen 

Sales

Tel: 06 291 894 10 
E-mail: Magda@heibel.nl

Elisabeth Everts 

Administratie

Tel: 085 273 7954
E-mail: Administratie@heibel.nl 

Catherine van der Meer 

Stagiair

Tel: 06 388 268 19
E-mail: Catherine@heibel.nl

Jermain Buist

Accountmanager

Tel: 06 415 927 71
E-mail: Jermain@heibel.nl

Yana Vostryakova

Developer

Tel: 085 273 7954
E-mail: Yana@heibel.nl