Benieuwd met wie jij contact hebt?

Benieuwd met wie jij contact hebt?

Wie zijn wij?

Heibel schoppen in de internetbranche, dat is waar wij voor staan. Door ons complete website pakket zijn wij bezig met een verbeterde online wereld.

De kosten hiervoor hoeven helemaal niet hoog te zijn en het opzetten van een website of andere online producten hoeft helemaal niet lang te duren. Door een passende template voor jouw MKB bedrijf kunnen we de kosten laag houden en snel en eenvoudig een nieuwe website online zetten. Bekijk hieronder ons team.

Martijn Kraft

Verkoop- / Projectmanager

Tel: 06 136 253 25
E-mail: Martijn@heibel.nl

Elisabeth Everts 

Administratie

Tel: 085 273 7954
E-mail: Administratie@heibel.nl 

Catherine van der Meer 

Projectondersteuner

Tel: 085 273 7954
E-mail: Catherine@heibel.nl

Yana Vostryakova

Developer

Tel: 085 273 7954
E-mail: Yana@heibel.nl

Age-Harm Hilboezen

Adviseur

Tel: 085 273 7954
E-mail: Info@heibel.nl

Ilya Utkin

Developer

Tel: 085 273 7954
E-mail: Ilya@heibel.nl

Richard Velda

Stagiair

Tel: 085 273 7954
E-mail: Richard@heibel.nl

Henk Everts 

Meewerkend voorman

Tel: 06 234 445 84
E-mail: Henk@heibel.nl

Tjidsger Spinder

Stagiair

Tel: 085 273 7954
E-mail: Tjidsger@heibel.nl